sme online
3150ubytovaní
Prihláste sa | Pridaj ubytovanie  |   slovensky
Prihláste sa k odberu tipov kam ísť na výlet na Slovensku.

Vybrané objekty:

Poslať známemu e-mailom

Správa:
text je príliš krátky
Váš e-mail:
nesprávny formát e-mailu
Známeho e-mail:
nesprávny formát e-mailu
Poslať
 

Vybrané objekty :

Rezervácia (nezáväzná)

Meno a priezvisko:
Vaše meno je nesprávne.
E-mail:
nesprávny formát e-mailu
Váš telefón:
nesprávny formát čísla
Počet dospelých
nesprávny počet dospelých
Počet detí
nesprávny počet detí
Dátum od
 
Dátum do
 
Správa / Poznámka:
text je príliš krátky
Rezervovať
 

Najlepšie ubytovanie na Slovensku

Najlepšie hodnotené

Posledné hodnotené

4.7 Danielka (Mladý pár, 4.8.2015)

Vonku je bazén a ma tam pekný trávnik s kvetinami..

Tak ubytovanie hrozne,kúpeľňa a záchod je taká malá miestnosť, ze to som ešte nevidela,vyzerá to ako keď otvoríte skriňu asi toľko miesta..A za 13,50??


1.7 Marek (Skupina, 4.8.2015)

Honiť diviaky

Niekoľkokrát nás zrušili poliši, stálo nás to 100 ečok navyše na pokutách. Negunguje tam poriadne elektrika a sú tam nervózny susedia ktorým sa nepáči že sme si hrali super muzičku.


10 Ivana (Rodina s malými deťmi, 4.8.2015)

Ubytovanie splnalo vsetky nase poziadavky. Kuchyna plne vybavena. Kupelna a toalety ciste, izby vonave. Majitelia su prijemni ludia, vzdy vysli v ustrety a sucka Meggi bola najlepsou spolocnickou pre deti.


10 Natálie (Starší pár, 4.8.2015)

Poloha-dobrá dostupnost,čistota,vybavenost,příjemní majitelé,doporučují na 100%,rádi se sem zase vrátíme.


10 Natálie (Starší pár, 4.8.2015)

Poloha-dobrá dostupnost,čistota,vybavenost,příjemní majitelé,doporučují na 100%


1 Ivan (Rodina s malými deťmi, 4.8.2015)

Pani majiteľka by si mala rozmyslieť, čo chce vlastne prevádzkovať... fotografie krásne, ale treba upozorniť na to, že všetky detské atrakcie a bazén sú určené výhradné pre jej vlastné deti, ktoré Vás mimochodom budú otravovať celý pobyt; bez ohľadu na to, čo sa práve rozhodnete robiť.... ak si objednáte aj jedenie, napr. polpenziu treba rátať s tým, že Vám bude robiť spoločnosť ich mačka, čo s hygienou asi nič spoločné nemá... absolútne neodporúčam (pokiaľ nechcete iba prespať) a hlavne nie rodinám s deťmi... a pre korektnosť by bolo fajn pridať aj fotografie neprerobených izieb....


3.9 Ja (Mladý pár, 4.8.2015)

dobra strava

v čase voľného času na bazén sme nevedeli zohnať niekoho kto otvorí bazén. hodina bilardu = jeden žetón čo je za 10 minút dohrané.


Jana (Skupina, 4.8.2015)

Ubytovanie odporúčame. Veľmi dobre vybavená chata. Tiché prostredie. Pobyt sa nám páčil a boli sme spokojní . určite sa ešte vrátime a pobyt na tejto chate zopakujeme. Ústretový majiteľ , ktorému záleží na tom , aby sa hostia cítili dobre .


10 Bohus (Rodina s malými deťmi, 4.8.2015)

Príjemné ubytovanie, domáce Prostredie, nádherná záhrada s vybavením moznost grilovánia ci varenia kotlikoveho gulasu.Paní Janka moc príjemná milá majiteľka, hrozne radi smeju spoznali . Vsetci sa Tešíme na Budúcu dovolenku pri VÁS ...Vsetko bolo super .Cely objekt je fajn ci pre dospelych alebo rodiny s detmi .Pacilo sa nam velmi ... :-D

negativa ziadne...


10 Eva Mokrejšová (Rodina s malými deťmi, 4.8.2015)

Krásné klidné ubytování u centra městečka s ochotnými majiteli za výbornou cenu!

 

 

 

 

Top destinácie na Slovensku

hhhhNajobľúbenejšie letné destinácie na Slovensku sú v posledných rokoch: Podhájska, Štúrovo a Veľký Meder. Následne sú to celoročne obľúbené destinácie na Liptove (Bešeňová, Liptovský Ján, okolie Liptovského Mikuláša a Demänovskej doliny), Orave (Terchová, Zuberec, Oravská priehrada a ďalšie) a Vysoké Tatry. Zaujímavé sú aj Slovenský raj, Senec, Patince a Bojnice.

Zimné top destinácie sú: Donovaly, Terchová, Ždiar, Zuberec, Jasná, Oravice, Zázrivá ako aj ďalšie obce na Liptove, Orave a vo Vysokých Tatrách. Následne sú to opäť celoročne prevádzkované aquaparky na juhu Slovenska.

Kto chodí na Slovensko?

Podľa štatistík Slovensko najviac navštevujú Slováci, Češi, Poliaci a Maďari. Presné údaje si môžete pozrieť tu: rok 2012 a za rok 2013.

Vízia projektu www.UbytovanieNaSlovensku.eu

Chceme, aby Vám stránka poslúžila, ak si hľadáte ubytovanie na Slovensku. Našim cieľom je, aby ste našli ubytovanie na jednom mieste, na jednej stránke. Aj preto ponúkame najviac ubytovania a chát na Slovensku. 

Palo a Rado

Zároveň poskytujeme najlepšie ceny ubytovania, lebo komunikujete priamo s majiteľom ubytovania, bez sprostredkovateľa (cestovka, agentúra alebo zľavový portál).

Našou víziou je poskytnúť Vám tipy kam ísť na výlet a turistiku na Slovensku. Jednoducho, aby ste našli na jednom mieste všetko potrebné pre Vašu dovolenku na Slovensku. 

A tiež, aby ste sa mohli podeliť s Vašimi zážitkami s ostatnými.

Jednoducho, ak ubytovanie na Slovensku, tak UbytovanieNaSlovensku.eu :-)

Exkluzívny zoznam

Vyplňte formulár a pošleme Vám exkluzívny zoznam 30 najlepšie hodnotených ubytovaní na Slovensku.

Meno a priezvisko:
Vaše meno je nesprávne.
E-mail:
nesprávny formát e-mailu