sme online Exkluzívny zoznam: 30 najlepšie hodnotených ubytovaní na Slovensku
2930ubytovaní
Prihláste sa | Pridajte si ubytovanie  |   slovensky
Prihláste sa k odberu tipov kam ísť na výlet na Slovensku.
Vyplňte formulár a získajte: 5 vecí, na ktoré si treba dávať pozor pri výbere ubytovania

Vybrané objekty:

Poslať známemu e-mailom

Správa:
text je príliš krátky
Váš e-mail:
nesprávny formát e-mailu
Známeho e-mail:
nesprávny formát e-mailu
Poslať
 

Vybrané objekty :

Rezervácia (nezáväzná)

Meno a priezvisko:
Vaše meno je nesprávne.
E-mail:
nesprávny formát e-mailu
Váš telefón:
nesprávny formát čísla
Počet dospelých
nesprávny počet dospelých
Počet detí
nesprávny počet detí
Dátum od
 
Dátum do
 
Správa / Poznámka:
text je príliš krátky
Rezervovať
 

Najlepšie ubytovanie na Slovensku

Najlepšie hodnotené

Posledné hodnotené

Beáta (Starší pár, 27.4.2015)

V Sanatóriu sme boli veľmi spokojní, vo všetkých priestoroch čistučko, v jedálni milé servírky, pobyt sme mali zaplatený s raňajkami. Raňajky bohaté, veľmi veľa jedla. Musím vyzdvihnúť postoj pani recepčnej, pani Damerovej, je to veľmi milá a ústretová pani, ktorá robí dobré meno Sanatóriu a robí preň maximum.

Negatíva žiadne.


9.9 Petr (Mladý pár, 27.4.2015)

Hezké, čisté, moderní ubytování. Paní majitelka byla velmi vstřícná, příjemná a ochotná. Pokud se budeme někdy vracet, určitě ji budeme opět kontaktovat. Můžeme všem jen doporučit. Děkujeme.


3.3 Janka (Skupina, 27.4.2015)

ústretovosť majiteľa ubytovne

objekt ubytovne sa nachádza v areály závodu a je ťažké ho nájsť
spoločné WC a sprchy na chodbe


4.5 Emília (Skupina, 27.4.2015)

krásna príroda

Ubytovacie zariadenie po zásadných úpravách a väčšej starostlivosti zo strany majiteľa by raz mohlo dosahovať slušný štandard.(všetko sa rozpadáva a patrí do iného storočia). Čistota a zariadenie objektu na veľmi nízkej úrovni a vôbec nezodpovedá cene, ktorú požaduje prevádzkovateľ.


9.9 Ladislav (Priatelia, 27.4.2015)

Poloha kempu,termal,turistické trasy.


1.9 Jan (Skupina, 26.4.2015)

Pekné prostredie, tam to však končí.

Zanedbaná chata, fotky na stránke 10 a viac rokov staré, ukazujú stav po rekonštrukcii, nie po rokoch používania pubertálnymi opilcami. Sprcha je rozbitá a pozliepená aby sa nepovedalo, kuchyňa v zlom stave, riady špinavé, v hrncoch mŕtve chrobáky, na laviciach vonku i na stoloch veľké mastné fľaky. Nad strmým schodiskom nesvietila žiarovka, zábradlie na schodisku držalo pokope len vďaka fušerskému zošroubovaniu a predtým bolo dolámané... Postele sú preležané, mäkké a rozbité, viac sa oprieť o dosku znamená, že vypadne. Periny nechutne fľakaté, radšej sme nedumali čo sa v nich všetko udialo za tie roky... Snaha o otvorenie okna skončila odpadnutou kľučkou... Nábytok v dezolátnom stave, rozpadáva sa a je polepený lepiacou páskou. a za takýto stav pýtajú za osobu 15 € na noc. Vrchol úbohosti a nenažranosti. Majiteľ by tam mal ísť s rodinou na víkend, keďže asi nemá predstavu v akom je chata stave. Vlastniť chatu znamená aj sa o ňu starať, nie všetky peniaze vziať a užívať, časť sa musí vrátiť do údržby.


9.4 Ján (Priatelia, 26.4.2015)

Dobré vybavenie chaty, krásne prostredie, príjemný majiteľ.

nič ma nenapadá


10 Milada (Priatelia, 26.4.2015)

Dostupnost a poloha, příjemné venkovní prostředí, milá a vstřícná majitelka.

žádná


10 Vlada (Mladý pár, 25.4.2015)

Veľmi príjemní domáci,prfesionálny prístup obidvoch domácich, pekné,čisťučké,veľký pozemok,dobrý prístup na parkovanie pre viac áut.
Večerná opekačka,super!
IBA 400 METROV JÁNOŠÍKOVÉ DIERY .


10 Jitka (Starší pár, 25.4.2015)

Čistý, prostorný apartmán blízko termálního koupaliště. Velmi milá a vstřícná paní domácí. Byli jsme velmi spokojeni, přijedeme zase.

 

 

 

 

Top destinácie na Slovensku

hhhhNajobľúbenejšie letné destinácie na Slovensku sú v posledných rokoch: Podhájska, Štúrovo a Veľký Meder. Následne sú to celoročne obľúbené destinácie na Liptove (Bešeňová, Liptovský Ján, okolie Liptovského Mikuláša a Demänovskej doliny), Orave (Terchová, Zuberec, Oravská priehrada a ďalšie) a Vysoké Tatry. Zaujímavé sú aj Slovenský raj, Senec, Patince a Bojnice.

Zimné top destinácie sú: Donovaly, Terchová, Ždiar, Zuberec, Jasná, Oravice, Zázrivá ako aj ďalšie obce na Liptove, Orave a vo Vysokých Tatrách. Následne sú to opäť celoročne prevádzkované aquaparky na juhu Slovenska.

Kto chodí na Slovensko?

Podľa štatistík Slovensko najviac navštevujú Slováci, Češi, Poliaci a Maďari. Presné údaje si môžete pozrieť tu: rok 2012 a za rok 2013.

Vízia projektu www.UbytovanieNaSlovensku.eu

Chceme, aby Vám stránka poslúžila, ak si hľadáte ubytovanie na Slovensku. Našim cieľom je, aby ste našli ubytovanie na jednom mieste, na jednej stránke. Aj preto ponúkame najviac ubytovania a chát na Slovensku. 

Palo a Rado

Zároveň poskytujeme najlepšie ceny ubytovania, lebo komunikujete priamo s majiteľom ubytovania, bez sprostredkovateľa (cestovka, agentúra alebo zľavový portál).

Našou víziou je poskytnúť Vám tipy kam ísť na výlet a turistiku na Slovensku. Jednoducho, aby ste našli na jednom mieste všetko potrebné pre Vašu dovolenku na Slovensku. 

A tiež, aby ste sa mohli podeliť s Vašimi zážitkami s ostatnými.

Jednoducho, ak ubytovanie na Slovensku, tak UbytovanieNaSlovensku.eu :-)

Exkluzívny zoznam

Vyplňte formulár a pošleme Vám exkluzívny zoznam 30 najlepšie hodnotených ubytovaní na Slovensku.

Meno a priezvisko:
Vaše meno je nesprávne.
E-mail:
nesprávny formát e-mailu