sme online
3149ubytovaní
Prihláste sa | Pridaj ubytovanie  |   slovensky
Prihláste sa k odberu tipov kam ísť na výlet na Slovensku.

Vybrané objekty:

Poslať známemu e-mailom

Správa:
text je príliš krátky
Váš e-mail:
nesprávny formát e-mailu
Známeho e-mail:
nesprávny formát e-mailu
Poslať
 

Vybrané objekty :

Rezervácia (nezáväzná)

Meno a priezvisko:
Vaše meno je nesprávne.
E-mail:
nesprávny formát e-mailu
Váš telefón:
nesprávny formát čísla
Počet dospelých
nesprávny počet dospelých
Počet detí
nesprávny počet detí
Dátum od
 
Dátum do
 
Správa / Poznámka:
text je príliš krátky
Rezervovať
 

Najlepšie ubytovanie na Slovensku

Najlepšie hodnotené

Posledné hodnotené

9.9 zuzana (Rodina s malými deťmi, 27.7.2015)

Nádherné prostredie, krásne, účelovo upravený exteriér - vhodný pre deti všetkých vekových kategórií, čistý bazén, príjemné posedenie, mäkká svieža trávička, úžasná hojdačka (ktorá sa hojdá sama ;-), priestor pre hranie volejbalu, basketbalu, futbalu a pod. Výhľad z izieb na krásnu okolitú krajinu - možnosť prejsť cez drevený mostík na krátku rannú prechádzku. Izby boli útulné, čisté. Personál bol veľmi ústretový, prevádzkovateľ ochotný zabezpečiť každú maličkosť, s úsmevom na tvári (boli sme s polročným synčekom, ktorému zakaždým ochotne zohrieval vodu na jedlo;-) a pán majiteľ - zlatý pán, ktorý keď sa nahodil do lesáckeho oblečenia bol ako z rozprávky - dokonca bol ochotný vziať deti do lesa na prechádzku, mohli s ním kŕmiť ryby v sádke, či nemal problém povarovať dieťa spiace v kočíku počas večere !!! Jedlo bolo tiež veľmi chutné ako raňajky tak aj večere. Vrelo odporúčam a určite sa sem ešte vrátime.

xxx


6.7 Marek (Rodina s malými deťmi, 27.7.2015)

Prostredie a klud.


6.7 Marek (Rodina s malými deťmi, 27.7.2015)

Prostredie a klud.


10 peter (Rodina so staršími deťmi, 27.7.2015)

nádherná drevenica,krasne prostredie určite sa tam ešte v buducnosti vrátime


10 Irena (Mladý pár, 27.7.2015)

Kulinka je nádherný rodinný penzion s velmi vstřícným lidským přístupem. Využili jsme i možnosti snídaní a ty můžeme jen doporučit, byli jsme nadšeni :) domácí dezerty, velmi útulné prostředí na perfektním místě. Byli jsme velmi spokojeni a děkujeme za krásné 4 dny, které jsme tu mohli strávit

Nic


10 Denisa S. (Rodina so staršími deťmi, 27.7.2015)

Báječné apartmány, čistučko, vybavenosť izieb, veľmi milí, príjemní a pohostinní majitelia, krásne prostredie. To je iba v skratke povedané, prečo sa do apartmánov Zuzana vraciame už po niekoľký raz. Maximálna spokojnosť a vrelé odporúčanie pri plánovaní dovolenky v krásnej podtatranskej obci Stará Lesná. Ďakujeme za pobyt!


10 Šárka (Rodina so staršími deťmi, 27.7.2015)

Potok stvořený na stavbu hrází,úžasná zábava pro děti.Fajn domácí. Mraky borůvek.

Nic.


9.4 Alena (, 27.7.2015)

Příjemné prostředí, milá paní majitelka, čisté a pěkné upravný areal. Měli jsme to štěstí, že jsme tam potkali nové přátele a velice jsme si všichni porozuměli. Velice se nám tam líbilo a uvažujeme, že v příštím roce si opět pobyt v tomto zařízení objednáme.

není co vyčíst ale ve vedrech které v době pobytu co jsme zrovna byli, by se hodila klimatizace. jinak super


9.6 Martin (Rodina so staršími deťmi, 27.7.2015)

Pěkná chata v klidném prostředí, dobře vybavená, ideální pro rodiny s dětmi. Super komunikace s majiteli, kteří jsou velmi vstřícní a ochotní. Doporučuji všem.


10 Jana (Rodina s malými deťmi, 27.7.2015)

Prijemné ubytovaní,domácí prostředí,nádherná zahrada s vybavením a možnost grilování.Paní Janka moc příjemná a milá majitelka ,hrozně ráda sem jí poznala a děti byly nad míru spokojený a všichni se těšíme na příští dovolenou u vás:)

 

 

 

 

Top destinácie na Slovensku

hhhhNajobľúbenejšie letné destinácie na Slovensku sú v posledných rokoch: Podhájska, Štúrovo a Veľký Meder. Následne sú to celoročne obľúbené destinácie na Liptove (Bešeňová, Liptovský Ján, okolie Liptovského Mikuláša a Demänovskej doliny), Orave (Terchová, Zuberec, Oravská priehrada a ďalšie) a Vysoké Tatry. Zaujímavé sú aj Slovenský raj, Senec, Patince a Bojnice.

Zimné top destinácie sú: Donovaly, Terchová, Ždiar, Zuberec, Jasná, Oravice, Zázrivá ako aj ďalšie obce na Liptove, Orave a vo Vysokých Tatrách. Následne sú to opäť celoročne prevádzkované aquaparky na juhu Slovenska.

Kto chodí na Slovensko?

Podľa štatistík Slovensko najviac navštevujú Slováci, Češi, Poliaci a Maďari. Presné údaje si môžete pozrieť tu: rok 2012 a za rok 2013.

Vízia projektu www.UbytovanieNaSlovensku.eu

Chceme, aby Vám stránka poslúžila, ak si hľadáte ubytovanie na Slovensku. Našim cieľom je, aby ste našli ubytovanie na jednom mieste, na jednej stránke. Aj preto ponúkame najviac ubytovania a chát na Slovensku. 

Palo a Rado

Zároveň poskytujeme najlepšie ceny ubytovania, lebo komunikujete priamo s majiteľom ubytovania, bez sprostredkovateľa (cestovka, agentúra alebo zľavový portál).

Našou víziou je poskytnúť Vám tipy kam ísť na výlet a turistiku na Slovensku. Jednoducho, aby ste našli na jednom mieste všetko potrebné pre Vašu dovolenku na Slovensku. 

A tiež, aby ste sa mohli podeliť s Vašimi zážitkami s ostatnými.

Jednoducho, ak ubytovanie na Slovensku, tak UbytovanieNaSlovensku.eu :-)

Exkluzívny zoznam

Vyplňte formulár a pošleme Vám exkluzívny zoznam 30 najlepšie hodnotených ubytovaní na Slovensku.

Meno a priezvisko:
Vaše meno je nesprávne.
E-mail:
nesprávny formát e-mailu