sme online
3154ubytovaní
Prihláste sa | Pridaj ubytovanie  |   slovensky
Prihláste sa k odberu tipov kam ísť na výlet na Slovensku.

Vybrané objekty:

Poslať známemu e-mailom

Správa:
text je príliš krátky
Váš e-mail:
nesprávny formát e-mailu
Známeho e-mail:
nesprávny formát e-mailu
Poslať
 

Vybrané objekty :

Rezervácia (nezáväzná)

Meno a priezvisko:
Vaše meno je nesprávne.
E-mail:
nesprávny formát e-mailu
Váš telefón:
nesprávny formát čísla
Počet dospelých
nesprávny počet dospelých
Počet detí
nesprávny počet detí
Dátum od
 
Dátum do
 
Správa / Poznámka:
text je príliš krátky
Rezervovať
 

Najlepšie ubytovanie na Slovensku

Najlepšie hodnotené

Posledné hodnotené

9.1 Anna (Starší pár, 31.7.2015)

Príjemné prostredie, príjemný majiteľ, slušné vybavenie, čistota, boli sme spokojní, penzión sme navštívili na jednu noc


8.6 Božena (Rodina s malými deťmi, 31.7.2015)

Poloha v blízkosti kúpalísk. ( Ale naša bola bohužiaľ pri parkovisku a prechode všetkých ubytovaných)

Služby s čipovými kartami.( Vyzdvihneme ich na recepcii, t.j. kde máme zaparkované auto a odovzdať ich treba na opačnom konci kúpaliska.)


8.6 Mariana (Mladý pár, 31.7.2015)

Cistota, chutne jedlo, personal, lokalita.


10 Igor (Rodina so staršími deťmi, 31.7.2015)

To, že sa sem s manželkou, rodinou alebo s priateľmi vždy radi vraciame, pričom máme dlhoročné skúsenosti s ubytovaním v Terchovej vo viacerých penziónoch alebo privátoch znamená, že sa v tejto prekrásnej drevenici cítime skvele. Je útulná, vybavená všetkým potrebným zariadením aj na dlhšiu dovolenku a majiteľka je príjemná a starostlivá pani.

Trošilinku mäkké matrace... :-)


10 Andrea (Rodina so staršími deťmi, 31.7.2015)

Boli sme veľmi spokojní. Ústretoví majitelia , čistučké ubytovanie, pekný dvor s posedením, tiché prostredie. Veľmi dobrá poloha na turistické vychádzky. Môžeme vrelo doporučiť. Ďakujeme majiteľom a tešíme sa niekedy nabudúce...


9.4 Tomás (Rodina so staršími deťmi, 31.7.2015)

Poloha, okolie

Kúpelnové dvere , otvárajúce do bytu majitela, Kúpelna je najintimnejsia izba, nemajú tam byt dvere otvárajúce do bytu majitela.


9.6 Augustín (Rodina s malými deťmi, 31.7.2015)

Príjemní majitelia, ústretový a milí.


9.6 kamil (Mladý pár, 31.7.2015)

poloha, přístup personalu i majitele... klid pohoda ..


9.7 Peter (Rodina s malými deťmi, 31.7.2015)

Veľmi dobré riešenie izieb. Vynikajúce podmienky pre rodiny s malými deťmi, čo sa týka vybavenosti - hojdačka, trampolína a tiež pre dospelých vybavenie altánku s krbom, ako aj miestnosť na stolný tenis, šípky , fotbal. Domáca veľmi príjemná,

Bez negatív


10 Ninka (Rodina s malými deťmi, 31.7.2015)

Túto chatu sme navštívili po druhýkrát a nie posledný, nakoľko chata je úžasná, udržiavaná, čistučká, vybavená od základných vecí ako je riad až po elektrospotrebiče,okolie prekrásne, dovolím si tvrdiť, že patrí medzi najkrajšie chaty z pomedzi okolitých,čo sa týka Pani majiteľky je to úžasná, milá pani, ktorá urobila všetko preto aby sme sa cítili ako doma,veľmi pekne jej za zo celá rodinka ďakujeme, pretože niet nad milé privítanie :-)

ŽIADNE, a dovolím si oponovať pani nižšie, s ktorou žiaľ nemôžem súhlasiť nakoľko sme boli pár dní pred ňou a žiadne špinavé koberce sme nepostrehli, naopak, v obývačke je krásna nová podlaha a koberce sú udržiavané, takže zbytočne silné slová :-(

 

 

 

 

Top destinácie na Slovensku

hhhhNajobľúbenejšie letné destinácie na Slovensku sú v posledných rokoch: Podhájska, Štúrovo a Veľký Meder. Následne sú to celoročne obľúbené destinácie na Liptove (Bešeňová, Liptovský Ján, okolie Liptovského Mikuláša a Demänovskej doliny), Orave (Terchová, Zuberec, Oravská priehrada a ďalšie) a Vysoké Tatry. Zaujímavé sú aj Slovenský raj, Senec, Patince a Bojnice.

Zimné top destinácie sú: Donovaly, Terchová, Ždiar, Zuberec, Jasná, Oravice, Zázrivá ako aj ďalšie obce na Liptove, Orave a vo Vysokých Tatrách. Následne sú to opäť celoročne prevádzkované aquaparky na juhu Slovenska.

Kto chodí na Slovensko?

Podľa štatistík Slovensko najviac navštevujú Slováci, Češi, Poliaci a Maďari. Presné údaje si môžete pozrieť tu: rok 2012 a za rok 2013.

Vízia projektu www.UbytovanieNaSlovensku.eu

Chceme, aby Vám stránka poslúžila, ak si hľadáte ubytovanie na Slovensku. Našim cieľom je, aby ste našli ubytovanie na jednom mieste, na jednej stránke. Aj preto ponúkame najviac ubytovania a chát na Slovensku. 

Palo a Rado

Zároveň poskytujeme najlepšie ceny ubytovania, lebo komunikujete priamo s majiteľom ubytovania, bez sprostredkovateľa (cestovka, agentúra alebo zľavový portál).

Našou víziou je poskytnúť Vám tipy kam ísť na výlet a turistiku na Slovensku. Jednoducho, aby ste našli na jednom mieste všetko potrebné pre Vašu dovolenku na Slovensku. 

A tiež, aby ste sa mohli podeliť s Vašimi zážitkami s ostatnými.

Jednoducho, ak ubytovanie na Slovensku, tak UbytovanieNaSlovensku.eu :-)

Exkluzívny zoznam

Vyplňte formulár a pošleme Vám exkluzívny zoznam 30 najlepšie hodnotených ubytovaní na Slovensku.

Meno a priezvisko:
Vaše meno je nesprávne.
E-mail:
nesprávny formát e-mailu