sme online
3124ubytovaní
Prihláste sa | Pridaj ubytovanie  |   slovensky
Prihláste sa k odberu tipov kam ísť na výlet na Slovensku.

Vybrané objekty:

Poslať známemu e-mailom

Správa:
text je príliš krátky
Váš e-mail:
nesprávny formát e-mailu
Známeho e-mail:
nesprávny formát e-mailu
Poslať
 

Vybrané objekty :

Rezervácia (nezáväzná)

Meno a priezvisko:
Vaše meno je nesprávne.
E-mail:
nesprávny formát e-mailu
Váš telefón:
nesprávny formát čísla
Počet dospelých
nesprávny počet dospelých
Počet detí
nesprávny počet detí
Dátum od
 
Dátum do
 
Správa / Poznámka:
text je príliš krátky
Rezervovať
 

Najlepšie ubytovanie na Slovensku

Najlepšie hodnotené

Posledné hodnotené

10 Ania&Ivan (Rodina so staršími deťmi, 30.8.2015)

We had a wonderful week staying in this lovely Gold Deluxe Duplex Apartman situated in Donovaly. All was perfect!!!!!!! our rooms were nice and clean. Our beds were very comfortable. It was very quiet location.The receptionist was so nice, helpful & is great at her job. .We would recomend Vila Gardenia for family-couple holidays!!!!!!!!!!!!!!FABULOUS. Thank you.


10 Jarmila (Rodina s malými deťmi, 30.8.2015)

Krásne prostredie, priamo v areáli. Aj v okolí.


9.7 Marianna (Rodina s malými deťmi, 30.8.2015)

možnosť navštíviť Západné Tatry


10 Ivan & Ania (Rodina so staršími deťmi, 30.8.2015)

This is wonderful Apartment. Spectacular view on Lomnicky stit. Very comfortable bed, nice location.Tatranska Lomnica is surrounded by impressive mountains which offer many options for hiking. Thank You


10 Elżbieta (, 30.8.2015)

Ładna,spokojna miejscowość ,mili,uprzejmi mieszkańcy i dużo atrakcji w okolicy.


10 Július (Rodina so staršími deťmi, 30.8.2015)

pekné prostredie, vybavenie, čistota a možnosti rôznych aktivít


10 Naděžda (Priatelia, 30.8.2015)

Dobrý den, na tomto ubytování jsme byli poprvé, ale přes poslední hodnocení paní Zdenky jsme byli mile překvapeni. Ubytování čisté, zázemí venku příjemné a také domácí byli velice milí lidé. Kdo hledá klid a pohodu, můžu jen doporučit. Rádi se zase příští rok vrátíme. Děkujeme.

žádné nemám


8.7 Martina (Rodina s malými deťmi, 30.8.2015)

100% relax čarovné miestečko,veľmi krásna príroda,okolie chatky super,vhodné na oddych pre všetky vekové skupiny, majitelia príjemný

Málo dreva na opekanie,myslím že pre týždňový pobyt dve opekačky je ozaj málo + chýba kotlík na guláš a príslušné vybavenie k nemu, čo si myslím že by nemalo chýbať na žiadnej chate, ale napriek malým chybičkám, by som sa tam určite veľmi rada vrátila


10 Jan (Skupina, 30.8.2015)

Majitelia penzionu su fantasticky prijemni ludia, v podstate vsade, ci v dedine, ci v dome vladne prijemna atmosfera.Cistota bola naozaj prikladna,radi sa vraciame k tymto prijemnym ludom

nemam ziadne negativne skusenosti, len pozitivne


3.7 Ivana Ostrožlíková (Rodina so staršími deťmi, 30.8.2015)

kousek do hor

Tmavé menší pokoje,zahradu nelze používat,jilikož neni určena vám,ale majitelům penzionu,parkování pro většinu hostů mimo areál,kousek od penzionu je několik cikánských domů,koupání v řece a praní máte denně jako na dlani,večeře drahé u majitelů 250,-kč na osobu.Raději jíst někde jinde i s benzínem to máte lacinější,v pokojích je slyšet ,jak jiní ubytovaní se sprchují i ,jak vykonávají tělesné potřeby.I když majitelé neměli psa,ale pod vaším balkónem štěká vlčák a několik psů v okolí.Cikánské rodiny mají několik psů ,kteří dokážou štěkat i celou noc.Takže žádný klid a relax na vaší dovolené.

 

 

 

 

Top destinácie na Slovensku

hhhhNajobľúbenejšie letné destinácie na Slovensku sú v posledných rokoch: Podhájska, Štúrovo a Veľký Meder. Následne sú to celoročne obľúbené destinácie na Liptove (Bešeňová, Liptovský Ján, okolie Liptovského Mikuláša a Demänovskej doliny), Orave (Terchová, Zuberec, Oravská priehrada a ďalšie) a Vysoké Tatry. Zaujímavé sú aj Slovenský raj, Senec, Patince a Bojnice.

Zimné top destinácie sú: Donovaly, Terchová, Ždiar, Zuberec, Jasná, Oravice, Zázrivá ako aj ďalšie obce na Liptove, Orave a vo Vysokých Tatrách. Následne sú to opäť celoročne prevádzkované aquaparky na juhu Slovenska.

Kto chodí na Slovensko?

Podľa štatistík Slovensko najviac navštevujú Slováci, Češi, Poliaci a Maďari. Presné údaje si môžete pozrieť tu: rok 2012 a za rok 2013.

Vízia projektu www.UbytovanieNaSlovensku.eu

Chceme, aby Vám stránka poslúžila, ak si hľadáte ubytovanie na Slovensku. Našim cieľom je, aby ste našli ubytovanie na jednom mieste, na jednej stránke. Aj preto ponúkame najviac ubytovania a chát na Slovensku. 

Palo a Rado

Zároveň poskytujeme najlepšie ceny ubytovania, lebo komunikujete priamo s majiteľom ubytovania, bez sprostredkovateľa (cestovka, agentúra alebo zľavový portál).

Našou víziou je poskytnúť Vám tipy kam ísť na výlet a turistiku na Slovensku. Jednoducho, aby ste našli na jednom mieste všetko potrebné pre Vašu dovolenku na Slovensku. 

A tiež, aby ste sa mohli podeliť s Vašimi zážitkami s ostatnými.

Jednoducho, ak ubytovanie na Slovensku, tak UbytovanieNaSlovensku.eu :-)

Exkluzívny zoznam

Vyplňte formulár a pošleme Vám exkluzívny zoznam 30 najlepšie hodnotených ubytovaní na Slovensku.

Meno a priezvisko:
Vaše meno je nesprávne.
E-mail:
nesprávny formát e-mailu