sme online
3150ubytovaní
Prihláste sa | Pridaj ubytovanie  |   slovensky
Prihláste sa k odberu tipov kam ísť na výlet na Slovensku.

Vybrané objekty:

Poslať známemu e-mailom

Správa:
text je príliš krátky
Váš e-mail:
nesprávny formát e-mailu
Známeho e-mail:
nesprávny formát e-mailu
Poslať
 

Vybrané objekty :

Rezervácia (nezáväzná)

Meno a priezvisko:
Vaše meno je nesprávne.
E-mail:
nesprávny formát e-mailu
Váš telefón:
nesprávny formát čísla
Počet dospelých
nesprávny počet dospelých
Počet detí
nesprávny počet detí
Dátum od
 
Dátum do
 
Správa / Poznámka:
text je príliš krátky
Rezervovať
 

Najlepšie ubytovanie na Slovensku

Najlepšie hodnotené

Posledné hodnotené

10 Petra (, 3.8.2015)

Apartmány Royal všem vřele doporučuji. Krásné, nové, vkusne zařízené pokoje, klidné prostředí, přitom jen kousek od thermalu. Majitel ochotný, vstřícný ...prostě max spokojenost ve všech směrech.


9.9 Bohumila (Starší pár, 3.8.2015)

Stejně jako minulý rok jsme byli také letos naprosto spokojeni.Pan majitel se výborně stará nejen o hosty,ale také o hezké prostředí v penzionu a kolem penzionu.Pokud pojedeme do Velkého Mederu,tak jedině do tohoto penzionu.


10 Eva Kračmer (Rodina s malými deťmi, 3.8.2015)

Veľmi pekne prostredie ticho kľud veľmi dobrá príjemný domáci veľmi sa k ním každý rok vraciame,pomôžu každému su to skvelí ľudia

Nemám žiadne


10 Alena (Rodina s malými deťmi, 3.8.2015)

Ďakujeme za skvelý týždeň :). Chata je super vybavená, záhrada prispôsobená deťom, nádherné prostredie. Okolie ponúka mnoho možností na výlety, atrakcie,oddych,... a hlavne úžasný pán domáci , ktorý nám pripravil (a hlavne deťom) stále nejaké milé prekvapenie :) . Ešte raz ďakujeme
Ešte raz ďakujeme


9.6 Martin (Mladý pár, 3.8.2015)

Malá Fatra

nic


8.9 Pavol (Starší pár, 3.8.2015)

Pekné ubytovanie a služby za slušné ceny.

Počasie


9.6 vystavelova veronika (Skupina, 3.8.2015)

Pěkné ,čisté ubytování na dobrém místě,příjemný majitel-dobrá komunikace.

počasí


9.6 Marcela (Rodina s malými deťmi, 3.8.2015)

všetko sa nám páčilo, ďakujeme za krásnu dovolenku

možno by som porozmýšľala nad vybavenosťou chaty - práčka, rádio


9.9 Michal (Starší pár, 3.8.2015)

Cestujeme po Slovensku s manželkou,ale také príjemné ubytovanie sme ešte nezažili.Majitelia-prevádzkári môžu byť vzorom pre ostatných v týchto službách.
Výborná strava,srdečný prístup ku zákazníkovi-čo viacej si želať.Odporúčame všetkým čo hľadajú kvalitu - proste za málo peňazí dostanete veľa muziky.


9.4 spokojná (Priatelia, 3.8.2015)

Krásne prostredie, super chata. Druhý rok sme sa vrátili do Jezerska, dovolenky tam stoja za to! Okolie nádherne a veľmi veľa možnosti na výlety. Chata bola vybavená veľmi dobre. Boli sme v lete takže kuchynka na prízemí bola pre nás pozitívum aj ked sme každý deň trávili v altánku vonku, no pre odbiehanie do chladničky a podobne nám toto skutočne vyhovovalo. Keď mám zhrnúť negatíva tak by som spomenula chýbajúcu sedačku na odpočinok kedže všade sú len tvrdé stoličky a jediná možnosť natiahnúť sa bola v posteli ktoré by tiež mohli byť lepšie. Rovnako ako bolo spomenuté bol na poschodí trocha zápach z WC čo ale až taký problém nebol a ešte spomeniem to že v chate bolo všetko počuť či už ste boli na prízemí na prvom či druhom poschodí. Celkovo sme ale boli spokojný a chatu môžme odporučiť rovnako ako Chatu Ferko v Jezersku.

 

 

 

 

Top destinácie na Slovensku

hhhhNajobľúbenejšie letné destinácie na Slovensku sú v posledných rokoch: Podhájska, Štúrovo a Veľký Meder. Následne sú to celoročne obľúbené destinácie na Liptove (Bešeňová, Liptovský Ján, okolie Liptovského Mikuláša a Demänovskej doliny), Orave (Terchová, Zuberec, Oravská priehrada a ďalšie) a Vysoké Tatry. Zaujímavé sú aj Slovenský raj, Senec, Patince a Bojnice.

Zimné top destinácie sú: Donovaly, Terchová, Ždiar, Zuberec, Jasná, Oravice, Zázrivá ako aj ďalšie obce na Liptove, Orave a vo Vysokých Tatrách. Následne sú to opäť celoročne prevádzkované aquaparky na juhu Slovenska.

Kto chodí na Slovensko?

Podľa štatistík Slovensko najviac navštevujú Slováci, Češi, Poliaci a Maďari. Presné údaje si môžete pozrieť tu: rok 2012 a za rok 2013.

Vízia projektu www.UbytovanieNaSlovensku.eu

Chceme, aby Vám stránka poslúžila, ak si hľadáte ubytovanie na Slovensku. Našim cieľom je, aby ste našli ubytovanie na jednom mieste, na jednej stránke. Aj preto ponúkame najviac ubytovania a chát na Slovensku. 

Palo a Rado

Zároveň poskytujeme najlepšie ceny ubytovania, lebo komunikujete priamo s majiteľom ubytovania, bez sprostredkovateľa (cestovka, agentúra alebo zľavový portál).

Našou víziou je poskytnúť Vám tipy kam ísť na výlet a turistiku na Slovensku. Jednoducho, aby ste našli na jednom mieste všetko potrebné pre Vašu dovolenku na Slovensku. 

A tiež, aby ste sa mohli podeliť s Vašimi zážitkami s ostatnými.

Jednoducho, ak ubytovanie na Slovensku, tak UbytovanieNaSlovensku.eu :-)

Exkluzívny zoznam

Vyplňte formulár a pošleme Vám exkluzívny zoznam 30 najlepšie hodnotených ubytovaní na Slovensku.

Meno a priezvisko:
Vaše meno je nesprávne.
E-mail:
nesprávny formát e-mailu