sme online
2132ubytovaní
Prihláste sa | Pridajte si ubytovanie  |   slovensky

Vybrané objekty:

Poslať známemu e-mailom

Správa:
text je príliš krátky
Váš e-mail:
nesprávny formát e-mailu
Známeho e-mail:
nesprávny formát e-mailu
Poslať
 

Vybrané objekty :

Rezervácia (nezáväzná)

Vaše meno a priezvisko:
Vaše meno je nesprávne.
Váš e-mail:
nesprávny formát e-mailu
Váš telefón:
nesprávny formát čísla
Počet dospelých
nesprávny počet dospelých
Počet detí
nesprávny počet detí
Dátum od
 
Dátum do
 
Správa / Poznámka:
text je príliš krátky
Rezervovať
 

Najlepšie ubytovanie na Slovensku

Najlepšie hodnotené

Posledné hodnotené

10 René (Rodina s malými deťmi, 24.7.2014)

Ubytovanie na vysokej úrovni, ktoré určite uspokojí aj náročných klientov. Izby priestranné, pekné, čisté kde človek má pocit domova.Obrovská terasa to je už len čerešnička na torte. Majitelia veľmi milí a ústretoví ľudia.Pri ďalšej návšteve Tatier tak určite opäť sem. Ďakujeme

žiadne


10 zuzana (Skupina, 24.7.2014)

pacilo sa nam vsetko. ako vzdy sme tam uz druhy raz tento raz sme zobrali aj svagrinu aj s rodinou.vsetkym sa nam lubilo. skvele prostredie aj ubytovanie perfektne. hrozne prijemny majitelia. hrozne sme si ich oblubili. kto chce ist do rajca a prespat. ubytujte sa v tomto private. fakt nebudete lutovat. my sa tam budeme vracat kazdy rok. vzdy sa tesime a nechce sa nam odist. majitelia vam tak sprijemnia ubytovanie ze sa tam citite ako doma. DAKUJEME RODINE PANI CIMBOROVEJ. ESTE RAZ VELKA VDAKA. A prajeme aby sa vam darilo aby sme sa tam mohli znova stretnut.

neni co vytknut


Tomáš Kanka (Rodina so staršími deťmi, 24.7.2014)

Super cena, príjemné prostredie, ústretový majitelia proste všetko super

Neviem


10 Eva (Mladý pár, 24.7.2014)

- krásne prostredie
- vynikajúci prístup majiteľa
- čistá a pekná chata
- vybavenie na úrovni
-velky areal s tenisovym kurtom
-pekne posednie s krbom na grilovanie
-uplna spokojnost


Zuzana (Rodina s malými deťmi, 24.7.2014)

Boli sme na tejto chate a je to niečo hrozné.V chate sa nachádzaju MYšI o ktorých majiteľ chaty vie ale neinformuje.snaží sa to zamaskovať sprejom,v bazéne je voda špinavá...Bohužial museli sme spať v aute aj s malými deťmi...aby sme ráno nesmrdeli myšačincami ...No prosne hnus :-)


3 S. (, 24.7.2014)

poloha, okolie.

ROZHODNE NEODPORÚČAM!
Fotografie apartmánu pre mladé páry alebo dvojice nie sú vôbec zverejnené a ten apartmán je v katastrofálnom stave.
Kuchynka = dvojplatnička na WC! Umývadlo len na WC. Televízor má len dva slovenské programy. Drevená vŕzgajúca podlaha, tenké steny. Chladnička je dva metre od spálne bez dverí a na noc sa musí vypínať, lebo veľmi hučí. Ubytovanie až troch rodín, čiže absolútne žiadne súkromie. Chýbajú sieťky na oknách a v lete sa večer nedá vetrať. Chýbajú záclony a vidno do vnútra zvonku, kde je posedenie pre ostatných hostí.


3.1 S. (Mladý pár, 24.7.2014)

Okolie, poloha.

ROZHODNE NEODPORÚČAM!
Fotografie apartmánu pre mladé páry alebo dvojice nie sú vôbec zverejnené a ten apartmán je v katastrofálnom stave.
Kuchynka = dvojplatnička na WC! Umývadlo len na WC. Televízor má len dva slovenské programy. Drevená vŕzgajúca podlaha, tenké steny. Chladnička je dva metre od spálne bez dverí a na noc sa musí vypínať, lebo veľmi hučí. Ubytovanie až troch rodín, čiže absolútne žiadne súkromie. Chýbajú sieťky na oknách a v lete sa večer nedá vetrať. Chýbajú záclony a vidno do vnútra zvonku, kde je posedenie pre ostatných hostí.


7.7 Veronika (Priatelia, 23.7.2014)

Poloha, čistota ubytovania, ochota personálu.

Čudne voňajúce obliečky.


7.7 Jana (, 23.7.2014)

Bazén na záhrade, izba pre deti plná hračiek-aj v daždivom počasí sa mali kde deti zahrať, gril na záhrade, wellness,vybavenie kuchynky,televízie v každej izbe, biliard a stolný futbal v herni, ústretoví domáci.

Troška poškodená ochranná sieť na trampolíne, chýbajúci odpadkový kôš na WC,príliš veľa schodov vo vnútri-vzhľadom na malé deti, ale dalo sa to ustriehnuť.


10 Lenka (, 23.7.2014)

Hezky,cisty penzion,majitele velmi ochotni,stejne tak i obsluha , detem se libila hernicka.

Nevyslo nam idealne pocasi,presto jsme videli spoustu veci.

 

 

 

 

Top destinácie na Slovensku

hhhhNajobľúbenejšie letné destinácie na Slovensku sú v posledných rokoch: Podhájska, Štúrovo a Veľký Meder. Následne sú to celoročne obľúbené destinácie na Liptove (Bešeňová, Liptovský Ján, okolie Liptovského Mikuláša a Demänovskej doliny), Orave (Terchová, Zuberec, Oravská priehrada a ďalšie) a Vysoké Tatry. Zaujímavé sú aj Slovenský raj, Senec, Patince a Bojnice.

Zimné top destinácie sú: Donovaly, Terchová, Ždiar, Zuberec, Jasná, Oravice, Zázrivá ako aj ďalšie obce na Liptove, Orave a vo Vysokých Tatrách. Následne sú to opäť celoročne prevádzkované aquaparky na juhu Slovenska.

Kto chodí na Slovensko?

Podľa štatistík Slovensko najviac navštevujú Slováci, Češi, Poliaci a Maďari. Presné údaje si môžete pozrieť tu: rok 2012 a za rok 2013.

O Slovensku

Malá veľká krajina. Malý štát Slovensko sa nachádza v strednej Európe a jej hlavným mestom je Bratislava. Slovensko susedí s Českom, Rakúskom, Poľskom, Ukrajinou a Maďarskom. Najdlhšiu hranicu 678 km, má s Maďarskom, najkratšiu 92 km s Ukrajinou. Najsevernejší bod Slovenska sa nachádza na Orave v obci Oravská Polhora, najjužnejší bod Slovenska je v Patinciach pri meste Komárno, najzápadnejší bod je pri Záhorskej Vsi a najvýchodnejší bod Slovenska sa nachádza pri Novej Sedlici. Medzi Záhorskou Vsou a Novou Sedlicou je vzdialenosť 428 km.

ddÚzemie Slovenskej republiky je od roku 1996 rozdelené na 8 krajov - Banskobystrický, Bratislavský, Košický, Nitriansky, Prešovský, Trenčiansky, Trnavský a Žilinský kraj. Najvyššími ústavnými činiteľmi v krajine je prezident Slovenskej republiky s premiérom a predsedom parlamentu. Najvyšší počet obyvateľov je v mestách Bratislava, Košice a Prešov.

krajinaNárodnostné zloženie Slovenska je pestré, nachádzajú sa tu Slováci, Maďari, Rómovia, Česi, Rusíni a Ukrajinci, Nemci, Poliaci. Úradným jazykom je slovenský jazyk. V našej krajine sa dá ľahko dorozumieť po česky a v poslednom čase sa zvyšuje počet ľudí, ktorí ovládajú cudzí jazyk, najmä angličtinu. Na juhu Slovenska sa dohovoríte aj po maďarsky. Od roku 2009 Slovensko prijalo euro ako oficiálnu slovensku menu. Väčšina obyvateľov Slovenska je rímsko-katolického vierovyznania. Slovensko je členom NATO a Európskej únie.

krajinaStred a sever Slovenskej krajiny je hornatý, na juhu a východe sa nachádzajú nížiny, ktoré sú dôležité pre poľnohospodárstvo Slovenska. Najvýznamnejšou riekou Slovenska je Dunaj, ktorý spája Bratislavu s dvoma hlavnými mestami susedných štátov - Viedňou a Budapešťou. Na Slovensku sa striedajú 4 ročné obdobia. Priemerná ročná teplota v nížinách je okolo 10 stupňov Celzia. Typickým príkladom je Hurbanovo. Priemerná ročná teplota v kotlinách je od 5 do 8,5 stupňa Celzia, napríklad v Poprade. Na horách napríklad na Chopku sa priemerná ročná teplota pohybuje okolo 5 stupňov Celzia. Na Slovensku je mnoho riek, ktoré tu pramenia a preto sú málo vodnaté. Vodstvo sa delí na úmorie Baltského a Čierneho mora. Povodia riek Poprad a Dunajec patria k úmoriu Baltského mora. K úmoriu Čierneho mora patria povodia riek Morava, Dunaj a Tisa. Na Slovensku je množstvo významných plies, ktoré vznikli ústupom horského ľadovca napríklad Štrbské pleso alebo Veľké Hincovo pleso. Najviac priehrad sa nachádza na Váhu - napríklad Liptovská Mara, Sĺňava a iné.

krajinaVeľkú časť územia Slovenska zaberajú Západné Karpaty. Slovensko objavuje čoraz viac turistov, ktorých fascinuje množstvo prírodných krás a historických pamiatok. Kúpaliská, hrady, pohoria a lyžiarske strediská sú atraktívne a vyhľadávané aj zahraničnou klientelou. Napriek neveľkej rozlohe Slovenska sa tu nachádza obrovské množstvo prírodných krás. Na juhu sú úrodné, suchšie nížiny, ktoré sú obklopené pahorkatinami, pozvoľna prechádzajú na severe do pohorí, v ktorých aj počas horúceho leta môžete objaviť kotlinu so zvyškom snehu. Väčšina nížin sa využíva na poľnohospodárstvo. Výška týchto nížin postupne narastá a v centrálnej časti, ktorú predstavujú Vysoké Tatry, dosahuje výšku 2 655 m. Túto výšku dosahuje najvyšší štít karpatského oblúku - Gerlachovský štít. Najnižšie položeným miestom je rieka Bodrog.

Vysoké Tatry, najmenšie veľhory sveta, si môžete užiť v každom ročnom období. Ponúkajú jedinečné možnosti turistiky. V lete si môžete zašportovať na vodných nádržiach so širokou ponukou vodných športov. Pre vyznávačov lyžovania sú Vysoké Tatry na lyžovanie ako stvorené. Vo Vysokých Tatrách sa nachádzajú malé aj veľké vodopády, z ktorých najvýznamnejší je Kmeťov vodopád.

krajinaSlovensko je výnimočné krásnou prírodou a množstvom zaujímavých atrakcií. Slovenský kras je najvrozsiahlejšie krasové územie v strednej Európe, ktoré ukrýva až 1 110 jaskýň. Súčasťou svetového kultúrneho dedičstva UNESCO je Spišský hrad, ktorý svojou rozlohou 40 000 m2 patrí k najrozsiahlejším hradom. V meste Levoča sa nachádza najvyšší drevený gotický oltár na svete. Na Slovensku v Banskej Štiavnici sa nachádza najstaršia vysoká technická škola na svete.

Na Slovensku sa nachádza viac ako 1 000 chránených území. Je tu 9 národných parkov, z toho najznámejší Tatranský národný park. Ďalej tu máme 16 chránených krajinných území s množstvom vzácnych rastlín a živočíchov. Obchodná sieť na Slovensku je rozvinutá. Množstvo nákupných stredísk je otvorených aj v nedeľu a aj počas sviatkov.

Na Slovensku je dobre pretkaná cestná doprava. V Bratislave sa nachádza jedno z najvýznamnejším letist - letisko Milana Rastislava Štefánika v Bratislave, ktoré spája Slovensko s celým svetom. Druhé najväčšie mesto Slovenska, Košice, sa nachádza vo východnej časti Slovenska. Košice sú situované neďaleko od hraníc s Maďarskom, Ukrajinou a Poľskom. Vďaka výhodnej polohe sa stali Košice dôležitým bodom na obchodných cestách, ale aj križovatkou dopravných trás, k čomu prispieva železničný uzol a medzinárodné letisko.