sme online
2783ubytovaní
Prihláste sa | Pridajte si ubytovanie  |   slovensky
Nové vyhľadávanie
Bratislava - Staré Mesto
5 osôb
Bez stravy

Vybrané objekty:

Poslať známemu e-mailom

Správa:
text je príliš krátky
Váš e-mail:
nesprávny formát e-mailu
Známeho e-mail:
nesprávny formát e-mailu
Poslať
 

Vybrané objekty :

Rezervácia (nezáväzná)

Meno a priezvisko:
Vaše meno je nesprávne.
E-mail:
nesprávny formát e-mailu
Váš telefón:
nesprávny formát čísla
Počet dospelých
nesprávny počet dospelých
Počet detí
nesprávny počet detí
Dátum od
 
Dátum do
 
Správa / Poznámka:
text je príliš krátky
Rezervovať
 
1 objektov

Ubytovanie v Bratislave - Staré Mesto

Bratislava - Staré Mesto (okres Bratislava I, Bratislava, Podunajsko, Bratislava a okolie)

Luxusné ubytovanie v Bratislave
Hotel Sorea Regia sa nachádza v Podunajsku, v hlavnom meste Slovenska, v Bratislave v okrese Bratislava I, v Bratislavskom kraji. Nachádza sa v malebnom prostredí bratislavského...
Parkovanie: pri objekte, Obchod: 1 km, Reštaurácia: v objekte

od 33 € do 40 € / osoba/noc
221 miest, min: 1
Rezervuj u majiteľa | Kontakty
marketingrga@sorea.sk~www.sorea.sk~+421 232 112 870~Kráľovské údolie č. 6~48.14411, 17.08576~48°8'38"N, 17°5'8"E~Anglický, Český, Maďarský, Nemecký, Poľský, Ruský, Slovenský~Hotel SOREA*** Regia Bratislava~4592~/u/contacts/630b33bf0c00baedeff4cd80fc00d603_4592.png~Kongres hotel SOREA Regia v príjemnom prostredí~http://images.uns.sk/photo_galleries/___t_13467488829766.jpg

Ubytovanie v okolí
Nenašli ste ubytovanie? Zadajte si inzerát s Vašimi kritériami a ubytovatelia sa Vám sami ozvú. Pošli dopyt!


Aj Vaše ubytovacie zariadenie môže byť zverejnené práve tu.

1. Ak ešte nie ste zaregistrovaný ubytovateľ, tak sa zaregistrujte kliknutím sem
2. Ak ste registrovaný ubytovateľ stačí nám dať vedieť emailom na info@ubytovanienaslovensku.eu a pošleme Vám detaily k úhrade do tejto sekcie.

Staré Mesto

Bratislava je hlavným mestom Slovenska. Nájdete tu teda kopec zaujímavých miest, veľa kultúry a mnohých skvelých atrakcií pre turistov. Najkrajšou časťou mesta je nepochybne Staré Mesto. Tvorí ho historické centrum s priľahlými uličkami. Nájdete tu mnoho významných pamiatok a symbolov Bratislavy. Medzi ne patrí napríklad Michalská brána, jediná zachovaná brána zo 4. brán stredovekého mesta. Nájdete ju pod Michalskou vežou, v ktorej si môžete prezrieť i expozíciu zbraní.

Pripravte si foťáky

V Bratislave je veľa námestí, no najznámejšie je jednoznačne to staromestské. Nikde v Bratislave tak nevyužijete svoje foťáky ako práve tu. Celé námestie bolo vyhlásené i za mestskú pamiatkovú rezerváciu. Je tu viacero zaujímavých atrakcií, ktoré potešia nejedného turistu. Fotoaparáty si pripravte na Rolandovu fontánu i Starú radnicu. V okolí námestia nájdete i slávne bratislavské sochy Čumila, Schoner Náciho a Napoleonovho vojaka.

Najväčšie kultúrne klenoty

Z historického hľadiska je jedným z najzaujímavejších miest Starého Mesta najstarší a najväčší bratislavský kostol, dóm sv. Martina. Položili tu korunu na hlavu až 10 panovníkom Uhorska. No najvýznamnejšia korunovácia bola Márie Terézie. Historicky i turisticky najvýznamnejšou a najnavštevovanejšou stavbou Starého Mesta je bezpochyby symbol celej Bratislavy i Slovenska - Bratislavský hrad. Dominantne leží na vŕšku nad Starým Mestom. V jeho útrobách nájdete Historické múzeum Slovenského Národného Múzea, no slúži i na reprezentačné účely pre rôzne významné zahraničné politické návštevy.

Staré a Krásne

Ak máte radi divadlo, nevynechajte návštevu Hviezdoslavovho námestia s historickou budovou Slovenského národného divadla. Alebo si len tak poseďte na lavičke pri fontáne pred touto budovou a vychutnajte si atmosféru tohto miesta. Nezabudnite sa prejsť po Františkánskom námestí, ktoré dýcha stredovekom. Ďalšie krásne pamiatky, ktoré treba spomenúť sú dom U dobrého pastiera, Pálfiho či Esterházyho palác. Za pohľad stojí i Primaciálny palác, kde má sídlo primátor Starého Mesta a prezidentský Grasalkovičov palác.

Pokiaľ hľadáte ubytovanie v Starom meste, pripravte si peknú kôpku peňazí, pretože tu nájdete najmä luxusné hotely. Pokiaľ hľadáte nenáročnejšie ubytovanie, tak v centre nájdete viacero príjemných ubytovní a motelov, kde budete môcť skloniť hlavu na noc.