sme online
2059
ubytovaní
Prihláste sa | Pridajte si ubytovanie  |   slovensky

Vybrané objekty:

Poslať známemu e-mailom

Správa:
text je príliš krátky
Váš e-mail:
nesprávny formát e-mailu
Známeho e-mail:
nesprávny formát e-mailu
Poslať
 

Vybrané objekty :

Rezervácia (nezáväzná)

Vaše meno a priezvisko:
Vaše meno je nesprávne.
Váš e-mail:
nesprávny formát e-mailu
Váš telefón:
nesprávny formát čísla
Počet dospelých
nesprávny počet dospelých
Počet detí
nesprávny počet detí
Dátum od
 
Dátum do
 
Správa / Poznámka:
text je príliš krátky
Rezervovať
 

Ubytovanie na Duchonke

2 objektov

 

Duchonka - Prašice (okres Topoľčany, Ponitrie, Duchonka)

Vynikajúce ubytovanie za super cenu!
Penzión Slniečko sa nachádza v rekreačnej oblasti Duchonka v okrese Topoľčany, v Nitrianskom kraji. Leží len 17 km od okresného mesta, v krásnom prostredí Ponitria a Považského...
Parkovanie: pri objekte, Obchod: 400 m, Reštaurácia: v objekte

od 12 € do 17 € osoba/noc
80 miest, min: 1
Spýtajte sa | Kontaktujte | Porovnajte
recepcia@slnieckopenzion.sk~http://www.slnieckopenzion.sk~+421 918 677 468~Duchonka 451~48.66587, 18.08924~48°39'57"N, 18°5'21"E

Duchonka - Prašice (okres Topoľčany, Ponitrie, Duchonka)

Ubytovanie vhodné aj pre väčšie skupiny.
Penzión Jazmín sa nachádza v tichom peknom prostredí v blízkosti vodnej nádrže Duchonka v okrese Topoľčany, v Nitrianskom kraji. Je súčasťou vyhľadávaného prostredia...
Parkovanie: pri objekte, Obchod: 300 m, Reštaurácia: v objekte

od 9 € do 12 € osoba/noc
60 miest, min: 2
Spýtajte sa | Kontaktujte | Porovnajte
penzion-jazmin@ginet.sk~www.duchonka-jazmin.sk~+421 905 243 784, +421 385 391 439~Duchonka 1025~48.64192, 18.10759~48°38'30"N, 18°6'27"ENenašli ste ubytovanie? Zadajte si inzerát s Vašimi kritériami a ubytovatelia sa Vám sami ozvú. Pridajte inzerát!


Aj Vaše ubytovacie zariadenie môže byť zverejnené práve tu.

1. Ak ešte nie ste zaregistrovaný ubytovateľ, tak sa zaregistrujte kliknutím sem
2. Ak ste registrovaný ubytovateľ stačí nám dať vedieť emailom na info@ubytovanienaslovensku.eu a pošleme Vám detaily k úhrade do tejto sekcie.

Ideálna dovolenka

V top lokalite Duchonka nájdete rôzne typy ubytovania, predovšetkým však chaty a chalupy. Vaše ubytovanie si môžete veľmi jednoducho a rýchlo zarezervovať priamo cez ubytovateľa. Táto oblasť je ideálne miesto pre váš oddych a vašu dovolenku!

Rekreačná oblasť Duchonka leží necelých 17 km severozápadne od okresného mesta Topoľčany v pohorí Považský Inovec v blízkosti vodnej nádrže. Vodná nádrž má veľkosť 17 ha. V západnej časti vodnej nádrže nájdete piesočnatú pláž. Duchonka ponúka široké možnosti športového vyžitia a trávenia voľného času.

Nielen pre športovcov

Okolie ponúka príjemné prechádzky prírodou, turistiku po vyznačených turistických chodníkoch a cykloturistiku po cyklotrasách v okolí nádrže. V lesoch si prídu na svoje aj hubári a zberači lesných plodov. Pre milovníkov vodných športov je tu možnosť surfovania, člnkovania a vodného bicyklovania. Populárny je tu aj rybolov.

Nachádzajú sa tu tenisové kurty, volejbalové ihrisko, minigolf, tenis a stolný tenis. Lyžiari si môžu zalyžovať v neďalekom Podhradí, náročnejších lyžiarov očakávajú vleky v 20 km vzdialenom lyžiarskom stredisku Bezovec.

Lákadlom pre návštevníkov všetkých vekových kategórii je možnosť zábavy počas letnej sezóny, hlavne na diskotékach, kde vystupujú poprední slovenskí a českí interpreti. Zaujímavým je tiež premietanie filmov v amfiteátri, na ktorom sa koná Kultúrne leto. To ponúka oddych a zábavu pri vystúpeniach skupín rôznych hudobných žánrov, ľudových rozprávačov a taktiež rôzne súťažné a zábavné akcie pre deti.

 

WWW stránka:
 
Telefónne číslo:
 
Adresa:
 
GPS: