sme online
2753ubytovaní
Prihláste sa | Pridajte si ubytovanie  |   slovensky
Nové vyhľadávanie
Liptovský Michal
veľké domáce zviera

Vybrané objekty:

Poslať známemu e-mailom

Správa:
text je príliš krátky
Váš e-mail:
nesprávny formát e-mailu
Známeho e-mail:
nesprávny formát e-mailu
Poslať
 

Vybrané objekty :

Rezervácia (nezáväzná)

Meno a priezvisko:
Vaše meno je nesprávne.
E-mail:
nesprávny formát e-mailu
Váš telefón:
nesprávny formát čísla
Počet dospelých
nesprávny počet dospelých
Počet detí
nesprávny počet detí
Dátum od
 
Dátum do
 
Správa / Poznámka:
text je príliš krátky
Rezervovať
 
1 objektov

Ubytovanie v Liptovskom Michale

Liptovský Michal (okres Ružomberok, Liptov, Nízke Tatry, Chočské vrchy, Liptovská Mara, Severné Slovensko)

Jar 2015 nové volejbalové ihrisko ....
Apartmány VIP sa nachádzajú v centre turisticky atraktívneho regiónu Liptov v obci Liptovský Michal vzdialenej 500 m od termálneho kúpaliska Bešeňová, 10 km od Ružomberka...
Parkovanie: pri objekte, Obchod: 100 m, Reštaurácia: 500 m

od 9 € do 25 € / osoba/noc
24 miest, min: 1
Rezervuj u majiteľa | Porovnajte
info@vipapartmany.sk~http://www.vipapartmany.sk~+421 907 734 982~Liptovský Michal 81~49.0962, 19.43973~49°5'46"N, 19°26'23"E~Slovenský, Ruský, Poľský, Český, Anglický~LIPTOV SK, s.r.o.~2510~/u/contacts/ad0a008802783ed400bc0eba468cdd2d_2510.png~Apartmány VIP Bešeňová Liptovský Michal~http://images.uns.sk/photo_galleries/___t_13065661535001.jpg

Ubytovanie v okolí
Nenašli ste ubytovanie? Zadajte si inzerát s Vašimi kritériami a ubytovatelia sa Vám sami ozvú. Pošli dopyt!


Aj Vaše ubytovacie zariadenie môže byť zverejnené práve tu.

1. Ak ešte nie ste zaregistrovaný ubytovateľ, tak sa zaregistrujte kliknutím sem
2. Ak ste registrovaný ubytovateľ stačí nám dať vedieť emailom na info@ubytovanienaslovensku.eu a pošleme Vám detaily k úhrade do tejto sekcie.

Malebná obec na Liptove

Pod úpätím Nízkych Tatier sa v Liptovskej kotline nachádza ďalšia malebná liptovská obec s bohatou minulosťou i súčasnosťou. Hovoríme o obci Liptovský Michal, ktorá sa nachádza v ústí rieky Ľupčianka. Jej minulosť sa spája s partizánmi a tiež s údajom, že obec bola vypálená Nemcami.

Pozostatky čias minulých

Ak máte pozitívny vzťah k starým veciam našich predkov, v obci nájdete drevenú zvonicu, trojičný stĺp a tiež goticko-barokový Kostol sv. Michala. Navyše sa neďaleko nachádza známe archeologické nálezisko Havránok. V ňom sú badať stopy pradávneho obyvateľstva z obdobia pred Kristom, ktoré sa radí do mladšej doby železnej.

Turistickými chodníčkami až na vrcholce hôr

Okolie Liptovského Michala je ideálne na turistiku, pretože nablízku sú Nízke Tatry aj Chočské vrchy. Nezabudnuteľná túra je na najvyšší vrch tejto oblasti - na Veľký Choč, odkiaľ máte panoramatický rozhľad na celé rozsiahle okolie. Okrem toho je peknou prechádzkou aj túra do KvačianskejProsieckej doliny, ktorú zvládnu aj rodiny s deťmi.

Letné vodné osvieženie

Ak sa v lete budete priveľmi potiť a budete ubytovaní v Liptovskom Michale, osviežiť sa môžete hneď v niekoľkých bazénoch. K dispozícii vám je Thermal park Bešeňová, rovnako aj Aquapark TatralandiaLiptovskom Mikuláši s množstvom tobogánov, bazénov a iných atrakcií, medzi ktorými vyniká aj Western City Šiklův Mlýn, kde sa razom budete cítiť ako na divokom západe. V neposlednom rade je tu vodná nádrž Liptovská Mara, kde sa môžete okúpať, rybárčiť, prípadne sa plaviť loďkou.

Zdravie ukryté v športe

Okrem horského vzduchu, ktorého je v okolitých horách a kopcoch viac ako dosť, môžete pre svoje zdravie urobiť ešte niečo navyše. V okolí Liptovského Michala prekvitá cykloturistika a netradičná môže byť aj jazda na koni priamo v obci. Tá je určená pre malých aj veľkých, skúsených i začiatočníkov a vidieť prírodu na okolí môžete tiež z konského chrbta, čo je nezabudnuteľný zážitok.

Ak zatúžite po božskom pokoji

Atraktívne sú aj výlety do blízko ležiacich jaskýň. Sú to dve z najkrajších krasových útvarov u nás a ak sa sem vyberiete, určite neoľutujete. Čaká na vás bohatá krasová výzdoba a podzemné kráľovstvo vyhĺbené vodou. A kam sa to máte vybrať? Predsa do Demänovskej jaskyne slobody a rovnako aj do Demänovskej ľadovej jaskyne.

Hurá na svah!

V prípade, že zbožňujete sneh pod nohami, v okolí Liptovského Michala si môžete aj skvele zalyžovať. Blízko je lyžiarske stredisko Skipark Ružomberok a tiež Jasná Nízke Tatry. Všade vám v zime zaručujú kvalitnú snehovú pokrývku, udržiavané trate a perfektnú lyžovačku či bežkovanie. Aj toto je jeden z dôvodov, prečo sa vybrať na akúkoľvek dovolenku práve do oblasti Liptova.

chalupa Peter | 20.03.2015 21:17

Peter Muzila (Ubytovateľ)

Urcite odporucam navstevu rimskokatolickeho kostola Sv. Michala Archaniela najstarsieho kostola Liptova

09.08.2014 15:48

Pavol Lojek (návštevník)

v susednej Bešeňovej je aquapark


09.07.2014 23:05

Václav Fidler (návštevník)

Kromě thermálů tam nic není