sme online
2059
ubytovaní
Prihláste sa | Pridajte si ubytovanie  |   slovensky

Vybrané objekty:

Poslať známemu e-mailom

Správa:
text je príliš krátky
Váš e-mail:
nesprávny formát e-mailu
Známeho e-mail:
nesprávny formát e-mailu
Poslať
 

Vybrané objekty :

Rezervácia (nezáväzná)

Vaše meno a priezvisko:
Vaše meno je nesprávne.
Váš e-mail:
nesprávny formát e-mailu
Váš telefón:
nesprávny formát čísla
Počet dospelých
nesprávny počet dospelých
Počet detí
nesprávny počet detí
Dátum od
 
Dátum do
 
Správa / Poznámka:
text je príliš krátky
Rezervovať
 

Ubytovanie v Lúčkach

2 objektov


Lúčky (okres Ružomberok, Liptov, Nízke Tatry)

Nový moderný AQUAVITAL-PARK len 350 m !!! Zľavy aquaparky a skipasy až 30%
Ponúkame kvalitné ubytovanie v novopostavenom apartmánovom dome v blízkosti Aquaparku Bešeňová.5 priestranných izieb na každej je kúpelňa 3 spoločenské miestnosti s plne...
Parkovanie: vo dvore, Obchod: 100 m, Reštaurácia: 100 m

od 9 € do 12 € osoba/noc
18 miest, min: 1
Spýtajte sa | Kontaktujte | Porovnajte
stano.mrva@gmail.com~~+421 905 537 183~Lúčky 395~49.12923, 19.40019~49°7'45"N, 19°24'0"E

Lúčky (okres Ružomberok, Liptov, Nízke Tatry)

20 % zľava pri pobyte s polpenziou od 3 nocí
Novopostavený rodinný Penzión Lúčky** nájdete v kúpeľnej obci Lúčky len 1 km od Aqua Vital Parku v Kúpeľoch Lúčky a 4,5 km Thermal Parku v Bešeňovej. Objekt sa nachádza...
Parkovanie: priamo pri objekte na oplotenom pozemku, Obchod: 500 m, Reštaurácia: vlastná reštaurácia v objekte

od 12 € do 17 € osoba/noc
11 miest, min: 2
Spýtajte sa | Kontaktujte | Porovnajte
recepcia@penzionlucky.sk~www.penzionlucky.sk~+421 907 379 531, +421 905 705 572, +421 444 392 194~Trstná 30~49.12206, 19.4088~49°7'19"N, 19°24'31"ENenašli ste ubytovanie? Zadajte si inzerát s Vašimi kritériami a ubytovatelia sa Vám sami ozvú. Pridajte inzerát!


Aj Vaše ubytovacie zariadenie môže byť zverejnené práve tu.

1. Ak ešte nie ste zaregistrovaný ubytovateľ, tak sa zaregistrujte kliknutím sem
2. Ak ste registrovaný ubytovateľ stačí nám dať vedieť emailom na info@ubytovanienaslovensku.eu a pošleme Vám detaily k úhrade do tejto sekcie.

Vyliečte si unavené telo i dušu v božskej vode

Keď sa povie Lúčky, možno si predstavíte romantické miesto plné oddychu - a ak nie, čo takto ho vidieť na vlastné oči? Na Slovensku sú ale, pozor, takéto obce až tri. Nájdete ich v okrese Michalovce, Žiar nad Hronom a aj Ružomberok, kde sa tie správne Lúčky nachádzajú. Na čare im pridáva aj poloha v Chočských vrchoch, ktorá dopĺňa takmer rozprávkovú atmosféru a celkový čarovný nádych tejto obce.

Blahodarná sila vody

To, čo Lúčky najviac preslávilo nielen doma, ale aj za hranicami, sú kúpele. Tie čerpajú svoju liečivú minerálnu vodu z 31-stupňového prameňa, ktorý nesie príznačné meno Valentína. V kúpeľoch liečia predovšetkým ženské choroby a problémy nervového systému. Pre návštevníkov Lúčok je ale k dispozícii aj termálny bazén, nádherný park a zahrať si môžete aj minigolf v areáli kúpeľov. Nezabudnuteľné je aj kúpanie v prírodnom minerálnom jazierku Kalameny, kde si oddýchne celé telo a vy tak načerpáte nové sily.

Dotyk prírody

Prírodné krásy a zákutia v Lúčkach môžete objavovať aj ďalej. Určite si urobte výlet k Prírodnej pamiatke Lúčanský vodopád. Je to travertínový útvar s vodopádom a nachádza sa priamo uprostred obce. Neďaleko od neho je tiež ďalšia Prírodná pamiatka - Lúčanské travertíny a za zmienku stojí tiež Národná prírodná rezervácia Choč, ale to je už turistika.

Krok za krokom k vrcholom

Ak vám zachutí túlať sa turistickými chodníčkami, odporúčame túru na Veľký Choč. Ten sa týči priamo nad dedinou a vyšliapete až do výšky 1 608 m n. m. Odmenou vám za to bude božský pohľad na takmer celý Liptov a Oravu. Okrem toho môžete zájsť aj na iné vrchy v oblasti Chočských vrchov - na Pliešku a Smrekov, prípadne nenáročná túra vedie Lúčanskou dolinou, ktorú zvládnu aj deti.

Keď sa prejdete po dedine...

Z kultúrnych pamiatok sa v obci nachádza klasicistický kostol, atraktívny je tiež dávny kúpeľný dom a kaštieľ. Ak sa ale do obce Lúčky vyberiete v ten správny rok a počas leta, môžete zastihnúť zaujímavú akciu. Dolnoliptovské folklórne slávnosti sa v obci konajú každé dva roky a sú zárukou dobrej zábavy s dôrazom na tradície a folklór.

Zimná biela romantika

Ani zima toto zázračné miesto nezaskočí. Lúčky majú vybudovaný vlastný obecný vlek, ktorý ale nemá umelé zasnežovanie. Ale na výber máte hneď ďalšie lyžiarske strediská a areály - lyžiarsky vlek pod Smrekovcom, Skipark Ružomberok, Jasnú alebo Donovaly. Posledné tri ponúkajú aj lyžiarske školy, možnosť požičať výstroj a nezabudnuteľný zážitok z lyžovania na skvele udržiavaných zjazdovkách. Už len smelo vyraziť a začať relaxovať!

Príjemné ubytovanie Lenka pri Bešeňovej , Lúčky - BEŠEŇOVÁ | 22.04.2014 21:45

Ján Kojš

V okolí sa nacháda viacero aquaparkov,kúpele v Lúčkach,viacero lyžiarskych stredísk,priehrada Liptovská Mara,Chočské vrchy, prírodná termálna voda - Kalameny 33 stupňov ,13 m vysoký Lúčanský vodopád, krásna príroda ....

 

WWW stránka:
 
Telefónne číslo:
 
Adresa:
 
GPS: