sme online
2053
ubytovaní
Prihláste sa | Pridajte si ubytovanie  |   slovensky
Veľká Lomnica
16 osôb

Vybrané objekty:

Poslať známemu e-mailom

Správa:
text je príliš krátky
Váš e-mail:
nesprávny formát e-mailu
Známeho e-mail:
nesprávny formát e-mailu
Poslať
 

Vybrané objekty :

Rezervácia (nezáväzná)

Vaše meno a priezvisko:
Vaše meno je nesprávne.
Váš e-mail:
nesprávny formát e-mailu
Váš telefón:
nesprávny formát čísla
Počet dospelých
nesprávny počet dospelých
Počet detí
nesprávny počet detí
Dátum od
 
Dátum do
 
Správa / Poznámka:
text je príliš krátky
Rezervovať
 

Ubytovanie vo Veľkej Lomnici

1 objektov


Veľká Lomnica (okres Kežmarok, Vysoké Tatry, Vysoké Tatry)

Ideálne pre rodiny s deťmi, NOVINKA: Kinosála (konferenčná miestnosť)
Penzión Biela voda sa nachádza vo Vysokých Tatrách v obci Veľká Lomnica v okrese Poprad, v Prešovskom kraji. Ubytovanie je súčasťou krásneho a navštevovaného prostredia...
Parkovanie: pri objekte, Obchod: 500 m, Reštaurácia: v objekte

od 9 € do 12 € osoba/noc
19 miest, min: 1
Spýtajte sa | Kontaktujte | Porovnajte
robertraffaj@googlemail.com~http://www.penzionbielavoda.sk/~+421 908 162 696~Dubova 1~49.12293, 20.36325~49°7'22"N, 20°21'47"ENenašli ste ubytovanie? Zadajte si inzerát s Vašimi kritériami a ubytovatelia sa Vám sami ozvú. Pridajte inzerát!


Aj Vaše ubytovacie zariadenie môže byť zverejnené práve tu.

1. Ak ešte nie ste zaregistrovaný ubytovateľ, tak sa zaregistrujte kliknutím sem
2. Ak ste registrovaný ubytovateľ stačí nám dať vedieť emailom na info@ubytovanienaslovensku.eu a pošleme Vám detaily k úhrade do tejto sekcie.

Leto aj zima vo veľkom štýle

Veľká Lomnica je ďalšia z radu zaujímavých obcí, ktoré nájdete v Popradskej kotline priamo pod Vysokými Tatrami. Presnejšie ju nájdete ani nie osem kilometrov od Popradu. Obec je zaujímavá i pre svoj vysoký počet folklórnych súborov, ktorých je hneď niekoľko - Lomničan, detský Lomničaník, ale aj rómsky Loli roklica, veselo teda rozhodne je a bude.

Šport nielen pre boháčov

Ľudia navštevujú Tatry pre mnoho vecí. Môže to byť turistika, lyžovačka, oddych, ale prečo nie i golf? Presne ten sa môžete naučiť v Golfovom rezorte Black Stork. Je tu pre vás prichystaných veľa kvalitných zelených greenov, ale i relaxačné centrum a hotel. K ďalším športom vo Veľkej Lomnici, ktorým sa môžete venovať počas vašej dovolenky, sú florbal, jazdectvo, šach a dokonca aj futbal. V máji si nájdite zase čas na Lomnickú 12, ktorá otestuje váš beh a výdrž.

Tatranská zima

Vraj Tatry spoznáte najlepšie v lete. To celkom nie je pravda. V zime je to totižto oveľa krajšie, keďže môžete spojiť skvelú lyžovačku s úplne nádherným výhľadom. Podobne je tomu aj v okolí Veľkej Lomnice, ktorá, žiaľ, svoje lyžiarske stredisko nemá. Okolie má ale mnoho lyžiarskych stredísk, ktoré sú vám plne k dispozícií. Nájdete ich v Tatranskej Lomnici, či v Starom Smokovci a na Hrebienku. To isté platí aj o turistike, pretože Veľká Lomnica sa nachádza v blízkosti známych turistických trás.

Pohodlie tatranských hotelov

Ubytovať sa vo veľkom štýle vo Veľkej Lomnici môžete ľahko. Ak máte radi pohodlie, k dispozícii je niekoľko nadštandardne vybavených hotelov, penziónov, apartmánov a mnoho ďalších ubytovacích zariadení.

13.01.2014 09:45

Jozefína Badidová

Pôsobí príjemné.


09.01.2014 08:23

Ján Uhliarik

Priemer


13.12.2013 07:02

John Splitter

Sort of quiet village

 

WWW stránka:
 
Telefónne číslo:
 
Adresa:
 
GPS: