sme online
3158ubytovaní
Prihláste sa | Pridaj ubytovanie  |   slovensky
Nové vyhľadávanie
Veľká Lomnica
16 osôb
Prihláste sa k odberu tipov kam ísť na výlet na Slovensku.

Vybrané objekty:

Poslať známemu e-mailom

Správa:
text je príliš krátky
Váš e-mail:
nesprávny formát e-mailu
Známeho e-mail:
nesprávny formát e-mailu
Poslať
 

Vybrané objekty :

Rezervácia (nezáväzná)

Meno a priezvisko:
Vaše meno je nesprávne.
E-mail:
nesprávny formát e-mailu
Váš telefón:
nesprávny formát čísla
Počet dospelých
nesprávny počet dospelých
Počet detí
nesprávny počet detí
Dátum od
 
Dátum do
 
Správa / Poznámka:
text je príliš krátky
Rezervovať
 
1 objektov

Ubytovanie vo Veľkej Lomnici

Veľká Lomnica (okres Kežmarok, Vysoké Tatry)

Ideálne pre rodiny s deťmi, NOVINKA: Kinosála (konferenčná miestnosť)
Penzión Biela voda sa nachádza vo Vysokých Tatrách v obci Veľká Lomnica v okrese Poprad, v Prešovskom kraji. Ubytovanie je súčasťou krásneho a navštevovaného prostredia...
Parkovanie: pri objekte, Obchod: 500 m, Reštaurácia: v objekte

od 9 € do 12 € / osoba/noc
19 miest, min: 1
Rezervuj u majiteľa | Kontakty
robertraffaj@googlemail.com~http://www.penzionbielavoda.sk/~+421 908 162 696~Dubova 1~49.12293, 20.36325~49°7'22"N, 20°21'47"E~Taliansky, Španielsky, Slovenský, Ruský, Poľský, Nemecký, Maďarský, Francúzsky, Český, Anglický~M+R Travel, s. r. o.~2393~/u/contacts/2aaca6f9e02e5185d4e2942167b9e7c9_2393.png~Penzión Biela voda~http://images.uns.sk/photo_galleries/___t_12833330535797.JPG

Ubytovanie v okolí
Nenašli ste ubytovanie? Zadajte si inzerát s Vašimi kritériami a ubytovatelia sa Vám sami ozvú. Pošli dopyt!


Aj Vaše ubytovacie zariadenie môže byť zverejnené práve tu.

1. Ak ešte nie ste zaregistrovaný ubytovateľ, tak sa zaregistrujte kliknutím sem
2. Ak ste registrovaný ubytovateľ stačí nám dať vedieť emailom na info@ubytovanienaslovensku.eu a pošleme Vám detaily k úhrade do tejto sekcie.

Leto aj zima vo veľkom štýle

Veľká Lomnica je ďalšia z radu zaujímavých obcí, ktoré nájdete v Popradskej kotline priamo pod Vysokými Tatrami. Presnejšie ju nájdete ani nie osem kilometrov od Popradu. Obec je zaujímavá i pre svoj vysoký počet folklórnych súborov, ktorých je hneď niekoľko - Lomničan, detský Lomničaník, ale aj rómsky Loli roklica, veselo teda rozhodne je a bude.

Šport nielen pre boháčov

Ľudia navštevujú Tatry pre mnoho vecí. Môže to byť turistika, lyžovačka, oddych, ale prečo nie i golf? Presne ten sa môžete naučiť v Golfovom rezorte Black Stork. Je tu pre vás prichystaných veľa kvalitných zelených greenov, ale i relaxačné centrum a hotel. K ďalším športom vo Veľkej Lomnici, ktorým sa môžete venovať počas vašej dovolenky, sú florbal, jazdectvo, šach a dokonca aj futbal. V máji si nájdite zase čas na Lomnickú 12, ktorá otestuje váš beh a výdrž.

Tatranská zima

Vraj Tatry spoznáte najlepšie v lete. To celkom nie je pravda. V zime je to totižto oveľa krajšie, keďže môžete spojiť skvelú lyžovačku s úplne nádherným výhľadom. Podobne je tomu aj v okolí Veľkej Lomnice, ktorá, žiaľ, svoje lyžiarske stredisko nemá. Okolie má ale mnoho lyžiarskych stredísk, ktoré sú vám plne k dispozícií. Nájdete ich v Tatranskej Lomnici, či v Starom Smokovci a na Hrebienku. To isté platí aj o turistike, pretože Veľká Lomnica sa nachádza v blízkosti známych turistických trás.

Pohodlie tatranských hotelov

Ubytovať sa vo veľkom štýle vo Veľkej Lomnici môžete ľahko. Ak máte radi pohodlie, k dispozícii je niekoľko nadštandardne vybavených hotelov, penziónov, apartmánov a mnoho ďalších ubytovacích zariadení.

Apartmány Lomnica | 04.07.2015 10:49

petra žáková (Ubytovateľ)

Vo Veľkej Lomnici je golfový areál Black Stork. Ideálnu dostupnosť lokality zvýrazňuje aj medzinárodné letisko v Poprade. Údolná stanica lanovky v Tatranskej Lomnici, novootvorený Thermal Parku Vrbov, Aquacity Poprad, nákupné centrá


Príjemný privát Kubo s vonkajším posedením | 29.12.2014 17:53

Anna Kretová (Ubytovateľ)

Veľká Lomnica s výhľadom na Lomničák. Takmer ako keby k sebe patrili. Desať minút vlakom, či autobusom a turistické topánky si prídu na svoje. Máte radi vodu, no odrádza vás dlhá cesta k aquaparkom? Tatragolf mountain resort ponúka plavecký bazén, šmýkačky a neodmysliteľný tobogán. Oddýchnite si po náročnej túre vy i vaše deti. Cestou od bazénov sa môžete zastaviť na golfovom ihrisku Black Stork - k dispozícii má 27 jamkové ihrisko. Západ slnka a príjemné ukončenie večera vám ponúkne zo sedla jazdecký areál nachádzajúci sa v okrajovej časti obce.


12.09.2014 20:47

Marcel (návštevník)

dobre stravovanie a pohoda a klud.


13.12.2013 07:02

John Splitter (návštevník)

Sort of quiet village

Exkluzívny zoznam

Vyplňte formulár a pošleme Vám exkluzívny zoznam 30 najlepšie hodnotených ubytovaní na Slovensku.

Meno a priezvisko:
Vaše meno je nesprávne.
E-mail:
nesprávny formát e-mailu