sme online
2059
ubytovaní
Prihláste sa | Pridajte si ubytovanie  |   slovensky
Veľký Slavkov

Vybrané objekty:

Poslať známemu e-mailom

Správa:
text je príliš krátky
Váš e-mail:
nesprávny formát e-mailu
Známeho e-mail:
nesprávny formát e-mailu
Poslať
 

Vybrané objekty :

Rezervácia (nezáväzná)

Vaše meno a priezvisko:
Vaše meno je nesprávne.
Váš e-mail:
nesprávny formát e-mailu
Váš telefón:
nesprávny formát čísla
Počet dospelých
nesprávny počet dospelých
Počet detí
nesprávny počet detí
Dátum od
 
Dátum do
 
Správa / Poznámka:
text je príliš krátky
Rezervovať
 

Ubytovanie vo Veľkom Slavkove

4 objektov


Veľký Slavkov (okres Poprad, Vysoké Tatry, Vysoké Tatry)

Deti do 2 rokov zadarmo!
Chaty, domčeky ,študia a aprtmany Tatry Holiday sú situované na úpätí Vysokých Tatier v obci Veľký Slavkov v okrese Poprad, v Prešovskom kraji. Ubytovanie sa nachádza pod...
Parkovanie: pri objekte, Obchod: 150 m, Reštaurácia: v areáli

od 12 € do 17 € osoba/noc
210 miest, min: 1
Spýtajte sa | Kontaktujte | Porovnajte
tatry@aplendapartments.com~http://www.aplend.com/~+421 904 744 111~Tatranská 4~49.09615, 20.28108~49°5'46"N, 20°16'51"E

Veľký Slavkov (okres Poprad, Vysoké Tatry)

Jedno dieťa do 6 rokov na prístelke ZADARMO
V obci Veľký Slavkov vo Vysokých Tatrách sa nachádza Holiday Resort LIPA, vzdialený od Popradu 3 km. Ubytovanie sa nachádza vo Vysokých Tatrách v okrese Poprad, v Prešovskom...
Parkovanie: pri objekte, Obchod: 100 m, Reštaurácia: 50 m

od 9 € do 12 € osoba/noc
79 miest, min: 2
Spýtajte sa | Kontaktujte | Porovnajte
margosun@margosun.com~http://www.resorttatry.sk~+421 356 428 451~Veľký Slavkov~49.09472, 20.2816~49°5'41"N, 20°16'53"E

Veľký Slavkov (okres Poprad, Vysoké Tatry)

Ideálna dovolenka pre rodiny s deťmi, nový čistý interiér, zaručená spokojnosť
Privát Bara sa nachádza vo Veľkom Slavkove v okrese Poprad, v Prešovskom kraji. Vysoké Tatry, ale aj popradský Aquapark ponúkajú krásne strávenú rodinnú dovolenku. Blízko...
Parkovanie: pri objekte, Obchod: 100 m, Reštaurácia: 500 m

od 9 € do 12 € osoba/noc
12 miest, min: 2
Spýtajte sa | Kontaktujte | Porovnajte
grigusova@email.cz~www.privatbara.sk~+421 915 928 572, +421 905 741 293~Tatranská 11~49.09542, 20.2833~49°5'43"N, 20°16'59"E

Veľký Slavkov (okres Poprad, Vysoké Tatry)

Oáza relaxu pod majestátnymi tatranskými štítmi
Apartmán Eden Tatras je ideálne situovaný neďaleko centra Vysokých Tatier, v blízkosti najstaršej tatranskej turisticko – rekreačnej osady Starý Smokovec (2 km). Má výbornú...
Parkovanie: pri objekte, Obchod: 5 minút chôdze, Reštaurácia: vedľa objektu

od 12 € do 17 € osoba/noc
4 miest, min: 2
Spýtajte sa | Kontaktujte | Porovnajte
zuzana.jurcikova@gmail.com~~+421 907 532 975~Veľký Slavkov časť B 808~49.11971, 20.24606~49°7'10"N, 20°14'45"ENenašli ste ubytovanie? Zadajte si inzerát s Vašimi kritériami a ubytovatelia sa Vám sami ozvú. Pridajte inzerát!


Aj Vaše ubytovacie zariadenie môže byť zverejnené práve tu.

1. Ak ešte nie ste zaregistrovaný ubytovateľ, tak sa zaregistrujte kliknutím sem
2. Ak ste registrovaný ubytovateľ stačí nám dať vedieť emailom na info@ubytovanienaslovensku.eu a pošleme Vám detaily k úhrade do tejto sekcie.

Veľký Slavkov

Nie každá slovenská obec sa môže pýšiť svojou výnimočnou polohou. Ale Veľký Slavkov k nim určite patrí. Južný svah Vysokých Tatier a zároveň severozápad Spiša. To sú tie správne súradnice pre ubytovanie sa na nejednom salaši či v penzióne. Na svoje si prídu milovníci absolútneho pokoja, ale i aktívni dovolenkári.

Pod „neželezným" štítom

Obec pod známym Slavkovským štítom je osídlená už viac ako 700 rokov. A napriek tomu je moderným a ideálnym východiskovým bodom pre návštevníkov Vysokých Tatier. Na dosah je i Poprad, Starý a Dolný Smokovec a aj Tatranská Lomnica.

Keď už, tak poriadne!

Nestačí Vám kochať sa výhľadom na panorámu Tatier z izby? Nasadnite na tatranskú električku smer Poprad a navštívte najekologickejší aquapark Aquacity Poprad. Prípadne sa kultúrne vyžite v Tatranskej galériiPodtatranskom múzeu. Alebo si vychutnajte jedinečné vyhliadkové lety. Vystúpili ste v Tatranskej Lomnici? Nevadí! Čakajú na Vás lyžiarske trate, lanovky, minigolf i horská bobová dráha. Nevynechajte ani múzeum TANAPu.

V lete a či v zime

Tu sa jednoducho nudiť nedá! Vyberte sa na cykloturistiku alebo letnú turistiku po čarovných horských trasách a chodníkoch. Vyvezte sa lanovkou na Lomnický štít s najkrajším výhľadom na svete. Kochajte sa nádhernou prírodou - lesmi, plesami a jazerami. Prišla pani zima? Skvelé! Hor sa na lyžovačku do stredísk na Hrebienku, Starom Smokovci alebo v Ždiari.

Ste romantická duša?

Vypočujte si „hudbu" Tatranských vodopádov a objavujte krásy Belianskej, alebo Važeckej jaskyne. Vkročte nielen symbolicky do Slovenského raja. Cválajte slobodne na koni a vychutnajte si západ slnka sediac pri vonkajších krboch. Prípadne sa nechajte rozmaznávať v pohodlí kúpeľov.

Cesta za zážitkami

Ak vyhľadávate adrenalín, tak tu oň nebude núdza. Skúste horolezectvo, paragliding alebo splavovanie neskrotného Dunajca. A čo tak sánkarská dráha, bungee jumping alebo snowrafting? Vyskúšali ste už snowtubing? Tým všetkým Vás prekvapí Štrbské pleso. Hľadáte skôr hru pre gentlemanov? Zahrajte si golf na neďalekom, za to výnimočnom ihrisku Black Stork vo Veľkej Lomnici.

Bohatstvo regiónu

Medzi skvosty tejto lokality jednoznačne patrí Spišský hrad chránený UNESCO-m. Kochať sa možno i hradom v Starej Ľubovni alebo historickými centrami miest LevočaKežmarok. Nechajte sa opantať krásou histórie!

 

WWW stránka:
 
Telefónne číslo:
 
Adresa:
 
GPS: