Top destinácie na Slovensku

Najobľúbenejšie letné destinácie na Slovensku sú v posledných rokoch: Podhájska, Štúrovo a Veľký Meder. Následne sú to celoročne obľúbené destinácie na Liptove (Bešeňová, Liptovský Ján, okolie Liptovského Mikuláša a Demänovskej doliny), Orave (Terchová, Zuberec, Oravská priehrada a ďalšie) a Vysoké Tatry. Zaujímavé sú aj Slovenský raj, Senec, Patince a Bojnice.

Zimné top destinácie sú: Donovaly, Terchová, Ždiar, Zuberec, Jasná, Oravice, Zázrivá ako aj ďalšie obce na Liptove, Orave a vo Vysokých Tatrách. Následne sú to opäť celoročne prevádzkované aquaparky na juhu Slovenska.

Kto chodí na Slovensko?

Podľa štatistík Slovensko najviac navštevujú Slováci, Češi, Poliaci a Maďari.

Vízia projektu www.UbytovanieNaSlovensku.eu

krajina

Chceme, aby Vám stránka poslúžila, ak si hľadáte ubytovanie na Slovensku. Našim cieľom je, aby ste našli ubytovanie na jednom mieste, na jednej stránke. Aj preto ponúkame najviac ubytovania a chát na Slovensku. 

Zároveň poskytujeme najlepšie ceny ubytovania, lebo komunikujete priamo s majiteľom ubytovania, bez sprostredkovateľa (cestovka, agentúra alebo zľavový portál).

Našou víziou je poskytnúť Vám tipy kam ísť na výlet a turistiku na Slovensku. Jednoducho, aby ste našli na jednom mieste všetko potrebné pre Vašu dovolenku na Slovensku. 

A tiež, aby ste sa mohli podeliť s Vašimi zážitkami s ostatnými.

Jednoducho, ak ubytovanie na Slovensku, tak UbytovanieNaSlovensku.eu :-)

UbytovanieNaSlovensku.EU je ubytovací server, ktorý ponúka rôzne typy ubytovania: chaty a chalupy, drevenice, penzióny, hotely, kúpele a wellness a iné ubytovacie zariadenia (kempy, ubytovne, apartmány, priváty – ubytovanie v súkromí). Tieto ubytovania sa nachádzajú v TOP lokalitách Slovenska: Vysoké Tatry, Nízke Tatry, Západné Tatry, Slovenský Raj, Donovaly, Pieniny, Orava, Liptov a ďalšie.

Palo a Rado

Nájdete tu všetky kategórie od lacných chát cez romantické chalupy až po luxusné ubytovania.

Vaše ubytovanie na Slovensku si môžete veľmi jednoducho a rýchlo zarezervovať ONLINE alebo priamo kontaktovať ubytovateľa. Pre rýchle hľadanie použite filter vyhľadávania v ľavej hornej časti.

Slovensko ako miesto pre oddych a Vašu dovolenku? Určite áno! Slovensko ponúka široký výber ubytovania od chát až po hotely. Slovensko má kúpele známe po celom svete. Slovenská republika Vám ponúka široké spektrum služieb v cestovnom ruchu. Neváhajte a zažite Slovensko v najkrajšom šate! Ubytovanie na Slovensku je tu pre Vás. Prajeme Vám príjemnú dovolenku na Slovensku!